fbpx
Tekst alternatywnyul. Polna 6b  44- 352 Czyżowice           Tekst alternatywnyOs. Orłowiec 20   44-280 Rydułtowy       Tekst alternatywny kontakt@personalbest.pl           Tekst alternatywnyTel. +48 883 278 740

Wybierz pomoc odpowiednią dla siebie

Fizjoterapia/
Osteopatia

160

PLN/ wizyta*

*Cena obowiązuje od 1.09.2024

Osteopatia pediatryczna

130

PLN/ wizyta*

*Cena obowiązuje od 1.09.2024

Taping Medyczny

20-50

PLN/ W zależności od okolicy ciała

Opinie zadowolonych klientów

"Do Pani Ewy trafiłam z bólami rąk , bóle w łopatkach, kręgosłup szyjny. Po paru wizytach ból ustępuje. Nie mogłam wykonywać prostych czynności jak zapinanie pasów w samochodzie czy sięganie czegoś. Teraz mogę już w miarę normalnie funkcjonować. Pani Ewa jest osobą profesjonalną , punktualną i bardzo miłą. Polecam ."
Mir P.
"Po trzech zabiegach ból ustąpił. Było to na pewno przyczyną zaangażowania pani Ewy, jej fachowego i profesjonalnego podejścia. Polecam z profesjonalnego skorzystania usług pani Ewy."
Adam
"Do Pani Ewy trafiłam z silnymi bólami lędźwiowymi, miałam trudności z chodzeniem, schylaniem, czy podnoszeniem nawet lekkich rzeczy. Już po pierwszej sesji poczułam znaczną ulgę. Zabiegi wykonuje bardzo profesjonalnie, do pacjentów podchodzi z sercem. Szczerze polecam wizyty w jej gabinecie, nie tylko ze względu na wiedzę i zdolności Pani magister. Atmosfera jaka panuje w jej gabinecie jest niezwykle ciepła i z całą pewnością gdy ból kiedyś powróci, ja powrócę do tego miejsca."
Ela W.
"Do pani Ewy poszłam z bólem ręki po wycięciu węzłów i po paru wizytach jest poprawa z czego się cieszę i będę dalej chodzić bo jestem zadowolona z profesjonalnej pracy jest to miła sympatyczna pani."
Ewa B.
"Witam,do Pani Ewy przyszłam z silnymi bólami lędźwiowo-krzyżowymi i innych mięśni .Po kilku zabiegach ból praktycznie znikł .Profesjonalna osoba ,miła ,otwarta ,a przede wszystkim skuteczna.Gorąco polecam. "
Monika
"Profesjonalne podejście, duża wiedza, juz po piewszej wizycie ból w okolicy szyi minął. Pani Ewa jest bardzo sympatyczna i cierpliwa. Serdecznie polecam;)."
Ewa
"Jestem mega zadowolony pani Ewa jest miła sympatyczna dociekliwa zajmuje się pacjentem profesjonalnie pomogła mi w ruchliwosci rąk mam zwyrodnienie stawow barkowych widzę duża poprawę u siebie."
Artur
"Pani Ewa najpierw bardzo pomogła mojej mamie po operacji złamania szyjki kości udowej. Profesjonalnie wykonywane masaże oraz ćwiczenia rehabilitacyjne dosłownie postawiły mamę na nogi. Ja również korzystam z jej fachowej pomocy: bóle lędźwiowe promieniujące do prawego uda i łydki stopniowo ustępują. Pani Ewa jest bardzo punktualna, profesjonalna, do tego sympatyczna. Bardzo polecam korzystanie z jej usług.."
Grażyna
"Witam,do Pani Ewy przyszłam z silnymi bólami lędźwiowo-krzyżowymi i innych mięśni .Po kilku zabiegach ból praktycznie znikł .Profesjonalna osoba ,miła ,otwarta ,a przede wszystkim skuteczna.Gorąco polecam. "
Monika
".Polecam z całego serca usługi fizjoterapeutyczne Pani Ewy. Wizyta odbyła się punktualnie w miłej atmosferze a wykonane zabiegi przyniosły efekt w postaci redukcji bólu i poprawy funkcji mojego karku"
MG
"Miła i fachowa pomoc. Efekty widziałam już po pierwszej wizycie. Polecam wszystkim obolałym mamom, jak ja."
Monika
Do Pani Ewy trafiłem z bólami głowy, zawrotami, problemami z widzeniem i bólem szyi. Po 3 terapiach czuję się jak nowo narodzony, bóle diametralnie ustąpiły i w końcu poczułem ulgę. Widać, że Pani Ewa zna się na rzeczy, posiada ogromną wiedzę, ale co najważniejsze widać, że robi to z pasji i ciagle chce się rozwijać. Pomimo chorób przewlekłych jakie mam szeroki wywiad pozwolił na odpowiednie dobranie sposobu leczenia, rady odnośnie prawidłowej postawy, ćwiczenia, które mogę wykonywać w domu - ten wachlarz elementów, które zaproponowała Pani Ewa niewątpliwie pomógł w szybkim powrocie do zdrowia. Gdyby w Naszej polskiej branży medycznej były tylko takie osoby to ludzie byliby o wiele zdrowsi. Dziękuję!"
Dawid
"Do gabinetu Ewy trafiłam z silnymi bólami kręgosłupa. Po kilku sesjach nastąpiła znaczna poprawa. Dzięki dobrze dobranym ćwiczeniom czuję się lepiej z dnia na dzień. Ponadto jest to osoba ciepła i komunikatywna więc wizyty przebiegają w swobodnej i miłej atmosferze. Polecam
Agata
"Bardzo profesjonalna obsługa, przyjazne podejście i szybkie pozytywne efekty pracy. Jestem pod wrażeniem umiejętności i profesjonalizmu."
Marut
"Pani Ewa bardzo mi pomogła po operacji uda. Jest cierpliwa, delikatna i bardzo sympatyczna. Już po kilku zabiegach było widać dużą różnicę. Miałam większy zakres ruchów i mniej bólu.."
Zofia
"Miałem podkręcony staw skokowy lewej stopy. Pani Ewa w sposób profesjonalny podeszła do urazu. Zrobiła wywiad, pytania szczegółowe o przebieg zdarzenia i zaczęliśmy rehabilitację. Zabiegi wykonywane są w sposób delikatny i za każdym razem jestem pytany o odczucie bólu. Na tą chwilę czuję znaczną poprawę. Mogę śmiało polecić usługi pani Ewy."
Arek

Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? 

Na Dzień Babci, Dziadka, Matki, Ojca? 

Walentynki?

 A może urodziny lub Boże Narodzenie?

Doskonałym pomysłem jest podarować komuś zdrowie, odrobinę przyjemności i relaksu.

Zapraszam do skorzystania z możliwości wykupienia Vochera Upominkowego na wybrane zabiegi.

Close Menu